Harkány.hu hírek, események harkany.hu hu_HU http://turizmus.harkany.hu/ Fri, 31 May 2019 16:45:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/365/majusfa-kitancolas Májusfa-kitáncolás Mon, 27 May 2019 10:00:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/364/vallalati-workshop-bemutatkozik-a-harkanyi-gyogyfurdo-zrt Vállalati Workshop - Bemutatkozik a Harkányi Gyógyfürdő ZRt. Sun, 26 May 2019 10:00:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/366/gyereknap-a-harkanyi-strandfurdoben Gyereknap a Harkányi Strandfürdőben Sat, 25 May 2019 10:00:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/363/iv-gasztrokulturalis-csaladi-fesztival IV. Gasztrokulturális Családi Fesztivál Thu, 16 May 2019 11:00:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/367/meghivo-a-harkanyban-elni-jo-esely-otthon-harkanyban-palyazat-kereteben-tartando-rendezvenyre Meghívó a "Harkányban élni Jó! - Esély Otthon, Harkányban” pályázat keretében tartandó rendezvényre Wed, 15 May 2019 16:00:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/362/harkanyi-fiatalok-klubja-mindennapi-fuggosegeink Harkányi Fiatalok Klubja - Mindennapi Függőségeink Sat, 11 May 2019 10:00:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/361/csaladi-sportnap Családi Sportnap Mon, 06 May 2019 00:00:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/368/tajekoztatas-az-i-vilaghaborus-hadisirok-felujitasarol Tájékoztatás az I. Világháborús hadisírok felújításáról Tue, 30 Apr 2019 16:30:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/357/majusfaallitas Májusfaállítás Mon, 29 Apr 2019 00:00:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/360/tajekoztatas-gesztenyefak-permetezeserol TÁJÉKOZTATÁS gesztenyefák permetezéséről Fri, 19 Apr 2019 09:00:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/356/husvetvaro-ifjusagi-delelott Húsvétváró Ifjúsági Délelőtt Thu, 18 Apr 2019 16:00:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/355/szorakoztato-ifjusagi-delutan-virtualis-idoutazas-commodore-64-tol-az-x-boxig Szórakoztató Ifjúsági Délután - Virtuális időutazás (Commodore 64-től az X-Boxig) Wed, 17 Apr 2019 16:00:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/354/harkanyi-fiatalok-klubja-tortenelmi-eloadas-a-ii-vilaghaborurol Harkányi Fiatalok Klubja - Történelmi előadás a II. Világháborúról Wed, 17 Apr 2019 00:00:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/359/tajekoztatas-a-teli-rezsicsokkentes-kereteben-folyositott-egyszeri-termeszetbeni-tamogatas-biztositasarol TÁJÉKOZTATÁS a téli rezsicsökkentés keretében folyósított egyszeri természetbeni támogatás biztosításáról Mon, 08 Apr 2019 17:00:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/353/buszszervezesi-workshop Buszszervezési workshop Wed, 03 Apr 2019 16:00:00 +0200 http://turizmus.harkany.hu/hir/352/ifjusagi-klubok-ikon-szappan-manufaktura Ifjúsági Klubok - Ikon Szappan Manufaktúra Sat, 23 Mar 2019 10:00:00 +0100 http://turizmus.harkany.hu/hir/344/tavaszkoszonto Tavaszköszöntő Wed, 20 Mar 2019 18:00:00 +0100 http://turizmus.harkany.hu/hir/351/iro-olvaso-talalkozo-kuti-veronika Író-olvasó találkozó: Kuti Veronika Wed, 20 Mar 2019 17:00:00 +0100 http://turizmus.harkany.hu/hir/349/harkanyi-fiatalok-klubja-oneletrajziras Harkányi Fiatalok Klubja - Önéletrajzírás Fri, 15 Mar 2019 09:00:00 +0100 http://turizmus.harkany.hu/hir/348/nemzeti-unnep-varosi-megemlekezes Nemzeti Ünnep - Városi megemlékezés Wed, 13 Mar 2019 00:00:00 +0100 http://turizmus.harkany.hu/hir/350/tavaszi-lomtalanitas Tavaszi lomtalanítás Fri, 08 Mar 2019 17:30:00 +0100 http://turizmus.harkany.hu/hir/347/harkanyi-nonap Harkányi Nőnap Wed, 06 Mar 2019 16:00:00 +0100 http://turizmus.harkany.hu/hir/346/ifjusagi-klubok-elsosegelynyujtas Ifjúsági Klubok - Elsősegélynyújtás Mon, 04 Mar 2019 17:00:00 +0100 http://turizmus.harkany.hu/hir/345/buszszervezes-workshop Buszszervezés workshop Fri, 01 Mar 2019 17:00:00 +0100 http://turizmus.harkany.hu/hir/343/teltemeto Téltemető Thu, 28 Feb 2019 10:00:00 +0100 http://turizmus.harkany.hu/hir/342/allaskeresesi-es-vallalati-workshop Álláskeresési- és vállalati workshop Thu, 21 Feb 2019 00:00:00 +0100 http://turizmus.harkany.hu/hir/341/palyazati-felhivas-harkanyban-elni-jo-esely-otthon-harkanyban-palyazat-kereteben-nyujtando-lakhatasi-tamogatas-elnyeresere Pályázati felhívás "Harkányban élni Jó! - Esély Otthon, Harkányban” pályázat keretében nyújtandó lakhatási támogatás elnyerésére Thu, 07 Feb 2019 16:00:00 +0100 http://turizmus.harkany.hu/hir/340/szorakoztato-ifjusagi-delutan-virtualis-idoutazas Szórakoztató Ifjúsági Délután - Virtuális Időutazás Wed, 06 Feb 2019 16:00:00 +0100 http://turizmus.harkany.hu/hir/339/farsangi-alarckeszites Farsangi álarckészítés Sun, 23 Dec 2018 18:00:00 +0100 http://turizmus.harkany.hu/hir/334/harkanyi-advent-programsorozat-a-vivat-bacchus-unnepi-musora Harkányi Advent programsorozat - A Vivat Bacchus ünnepi műsora